Edzésrend változás 2015. november 1-től

Edzésrend változás 2015. november 1-től és a vívócsoportok beosztása

Versenyzői csoport

Helyszín: Erzsébet ligeti új vívópalota

Edzésszám: heti 5 alkalom

Reménységek korcsoport            Junior-kadet korcsoport

Hétfő            16,00-17,30                17,00-20,00

Kedd            16,00-17,30                17,00-20,00

Szerda          16,00-18,30                18,30-20,00

Csütörtök      17,00-19,00                16,00-19,00

Péntek           17,00-18,30               18,00-20,00

Vívócipő és kinti sportcipő (sportoláshoz) egyaránt szükséges!

Szerdán, november 4-én 19 órától szülői értekezletet tartunk az új vívóteremben! Mindenkit szeretettel várunk!

Haladó csoport

Kedd                16,00-17,30  (Móra Ferenc Általános Iskola)

Csütörtök          16,00-17,30  (Móra Ferenc Általános Iskola)

Péntek              17,15-18,15   Erzsébet liget új vívóterem 

Csütörtökön, november 5-én szülői értekezletet tartunk 17,35-ös kezdéssel a Móra Ferenc Általános Iskolában!

Vívóalap csoport

Kedd                17,00-18,00 (Móra Ferenc Általános Iskola)

Csütörtök         17,00-18,00 (Móra Ferenc Általános Iskola)

Péntek             16,00-17,00  Erzsébet liget új vívóterem

Csütörtökön, november 5-én szülői értekezletet tartunk 18 órai kezdéssel a Móra Ferenc Általános Iskolában!


Junior-kadet csoport

  1. Fekete K. Benedek
  2. Hegedűs Márton
  3. Pártényi Ádám
  4. Berta D. Attila
  5. Mogyorósy Márton
  6. Kovács Marcell
  7. Majzik Máté
  8. Baaken Mátyás
  9. Kovács Enikő
  10. Pathó Blanka
  11. Heidrich Júlia
  12. Kern Bianka

Reménységek csoport

  1. Baaken Solt
  2. Fekete K. Máté
  3. Miszti Péter
  4. Szabó Márton
  5. Csákányos Luca
  6. Beviz Dorottya
  7. Pardi Polett
  8. Bohus Enikő
  9. Záborszky Ádám
  10. Turny Bátor
  11. Kramer Dániel
  12. Kramer Péter
  13. Miszti György
  14. Nagymengyi Réka
  15. Erdős Eszter
  16. Bakos Emma
  17. Schrödl Anita
  18. Turny Zsófia
  19. Kis Hanna
  20. Novák Imola
  21. Kramer Zita
  22. Boros Luca

Haladó csoport

  1. Tóth Ádám               2003
  2. Vallis Milán             2004
  3. Györök Kristóf         2004
  4. Právics Roland         2004
  5. Pfirst Balázs             2004
  6. Móró Barnabás         2005
  7. Labancz Appipon     2005
  8. Fülöp Zsombor         2005
  9. Márczis Márk           2006
  10. Kovács P. Sára          2005
  11. Kis Virág                   2005
  12. Szabó Réka                2005
Vívóalap csoport
  1. Sipos Marcell           2004
  2. Kis Bendegúz           2004
  3. Robler Simon           2004
  4. Szukács Bálint          2005
  5. Kun Ábel                  2005
  6. Lukács Márk            2006
  7. Tóth Dániel              2006
  8. Tóth T. Bence           2006
  9. Somlai Martin           2007
  10. Cserkuti Péter           2005
  11. Delea Márton            2006
  12. Szűcs Emánuel         2006
  13. Drobni Botond          2007
  14. Früsteri Alex             2005
  15. Nyulászi Emma         2005
  16. Halász Laura             2005

Decsi István

vezetőedző